KONST / Litografier / Litografi 17409101
nr 1740 9101
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/75, bladets mått: 33x25cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:05:18
17/11 17:23:03
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér